WhatsApp Destek
Perdeler

Yerli üretim yada ithal markalarda Motorlu, Storlu, Taşınabilir yada yerden açılır projeksiyon perdeleri, Fast Fold Perdeler, Curve Perdeler, Tension Perdeler. Özel ölçülerde üretim için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. 

Perdeler 170 ürün var.

Alt kategoriler

 • Storlu (Manuel) Perdeler

  Storlu Manuel Projeksiyon perdelerinde hem ithal hem yerli üretim seçeneklerimiz mevcuttur.  Özel ölçülerde üretim yapabiliriz. Karar vermekte zorlanıyorsanız Müşteri temsilcimiz ile irtibata geçiniz. 

 • Motorlu Projeksiyon...

  Motorlu  Projeksiyon perdelerinde hem ithal hem yerli üretim seçeneklerimiz mevcuttur.  Özel ölçülerde üretim yapabiliriz. 4:3, 16.9 veya 16:10 formatlarda ürünler mevcuttur. Karar vermekte zorlanıyorsanız Müşteri temsilcimiz ile irtibata geçiniz. 

 • Tripod Perdeler

  Tripod (ayaklı) Projeksiyon perdelerinde ithal ürünlerimiz mevcuttur. İster avrupa menşeili ister ekonomik ürünlerden temin edebilirsiniz. Karar vermekte zorlanıyorsanız müşteri temsilcimiz ile irtibata geçiniz. 

 • Fıx Frame Perdeler

  Fix Frame olarak tanımlanan, Sabit çerçeveli projeksiyon perdeleri ile Lazer TV uygulamalarında ve projenize uygun ALR vb. özelliklere sahip ürünler ile fark yaratabilirsiniz. İthal ve özel üretim seçenekleri ile istediğiniz ölçüde ürün için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. 

 • Fast Fold Perdeler

  Fast Fold projeksiyon perdeleri , büyük boy taşınabilir projeksiyon perdesi ihtiyacınıza uygun ürünlerdir. İthal ve yerli üretim seçenekleri , özel taşıma kutuları ile projenize uygun çözümler için müşteri temsilcimiz ile irtibata geçiniz. 

 • Tension Perdeler

  Mükemmel düz bir ekran yüzeyi için sekme gerdirmeli projeksiyon perdeleri, ister ithal ister yerli üretim ürünler ile projelerinize değer katmak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. 

 • Curve Perdeler

  Curve projeksiyon perdeleri kavisli olması nedeniyle yüksek ışık ve kontrast kazancı sağlar. İthal ve özel ölçülerde yerli üretim ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. 

 • ALR-UST Perdeler

  Ultra Short Throw ( ultra yakın mesafe) Lazer TV uygulamalarınıza özel gain oranı yüksek ithal ALR perdeler için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. 

 • Zemin ve Masa Üstü...

  Yerden açılır, taşınabilir ürünlerdir. Daha küçük ölçülerde ise masa üstünde kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Size uygun doğru ürünü tespit edebilmek için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. 

 • Şişme Projeksiyon...

  Şişme projeksiyon perdeleri  ile outdoor dış mekan projelerinize uygun ürünler için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. 

 • Sahne Perdeleri

  Okul, Tiyatro vb. gösteri sahnelerinde kullanılmak üzere, sağ- sol açılımlı , raylı motorlu sahne perdeleri için uzman ekibimizden destek alınız. 

sayfa başına
170 öğeden 1 - 12 arası gösteriliyor
170 öğeden 1 - 12 arası gösteriliyor